Programmet 2018

Torsdag 12.juli

17:00 Åpning med Anders Baasmo Christiansen og venner
Naustet: Bokbad med Aksel Tjora

19:00 Halvdan Sivertsen
Vestscena

20:30 Nord-Salten Storband
Østscena

22:00 Kajander
Vestscena

23:15 Unmasked
Østscena

00:30 Cliff Universal
Ved bålet

Fredag 13.juli

10:00 Åpning av festivalområdet
Festivalområdet: Frokost, bålkos og ulike aktiviteter

10:30 Klovneverksted, del 1
Naustet: Instruktør Maja Zakariassen, passer for ungdom/voksne, varer i 2,5 timer.

10:30 Scenekampverksted
Stranda på festivalområdet: Instruktør Morgan Nygård, aldersgrense 16 år, varer i 2 timer.

10:30 Poesiverksted
Naustet: Instruktør Kjersti Olsen, passer for alle, varer i 2,5 timer.

13:00 Dagens stemmer
Naustet: Ledet av Marie Blokhus. 
Lav terskel – Er terskelen større hos en psykolog enn hos vanlig legen?
Bidrag av: Linda-Merethe Øye, Svein Øverland og Audun Myskja

15:00 Teaterforestilling – White Rabbit, Red Rabbit
Lavvo på festivalområdet: Med Kjetil Sørbotten.

16:30 Danseforestilling – Fear infection
Ungdomshuset, UL. Vestfjord: Påfølgende workshop, gratis for de med billett til forestillingen.

17:30 Workshop
Ungdomshuset, UL. Vestfjord: Instruktør Fear infection, aldersgrense ungdom, varer i 2,5 timer.

18:00 Teaterforestilling – Åpen dag på lukket avdeling
Naustet: Med Linda-Merethe Øye

19:00 Eli og Kim
Østscena

20:00 Marit Larsen og Oslo Strings
Vestscena

21:30 Einar Stray Orchestra
Vestscena

22:45 Jadudah
Østscena

24:00 Death by Unga bunga
Vestscena

Lørdag 14.juli

10:00 Åpning av festivalområdet
Festivalområdet: Frokost, bålkos og ulike aktiviteter

10:30 Klovneverksted, del 2
Naustet: Instruktør Maja Zakariassen, passer for ungdom/voksne, varer i 2,5 timer.

10:30 Poesiverksted
Naustet: Instruktør Kjersti Olsen, passer for alle, varer i 2,5 timer.

13:00 Dagens stemmer
Naustet: Ledet av Marie Blokhus
Presentasjonssamfunnet – hvorfor er det så mange som ikke har det bra, når vi aldri har hatt det så godt.
Bidrag av: Christina Remman Band, Aksel Tjora, Linnèa Myhre og Anne Silviken

15:00 Åpen mikrofon
Naustet

15:30 Teaterforestilling – Det fineste i livet
Ungdomshuset, UL. Vestfjord: Med Ketil Høegh

17:30 Teaterforestilling – White Rabbit, Red Rabbit
Ungdomshuset, UL. Vestfjord: Med Marie Blokhus

19:00 Fredrik Olsen
Østscena

20:00 Trygve Skaug
Vestscena

21:30 Veskehund
Østscena

22:45 Joddski
Vestscena

23:45 Cliff Universal
Østscena

Søndag 15.juli

14:00 Teaterforestilling – Det fineste i livet (ekstraforestilling!)
Ungdomshuset, UL. Vestfjord: Med Ketil Høegh